• LinkedIn

Co oferujemy

MK Studio – Projektowanie & Aranżacja Wnętrz

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji mebli na zamówienie oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz. Nasze meble wykonujemy precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów.

Kuchnie – Projektowanie i wykonanie

Dlaczego warto wykonać projekt w kuchni z projektantem wnętrz MK-Studio ?
Oto powody!

  • Kuchnie MK-Studio widzisz przed realizacją! Wizualizacje są wykonane w nowoczesnych programach, pozwalających na uzyskanie realistycznych obrazów, pokazujących projekt.
  • Nasi projektanci to osoby z dużym doświadczeniem technicznym i świetnym wyczuciem estetycznym.
  • Kuchnie projektowane są tak, aby piękno, a także oryginalne rozwiązania i materiały szły w parze z ergonomią jak i funkcjonalnością.

Kuchnie realizujemy całościowo wraz z projektem wnętrza! Przykłady projektów kuchni znajdziesz w naszej galerii. Jeśli Ci się podobają? Zadzwoń do nas! Zamów swój projekt już dziś.

co oferujemy 1 Co oferujemy

Szafy & Garderoby

Szafy i garderoby robione na wymiar pozwalają zagospodarować przestrzeń jednocześnie poprawiając wygląd pomieszczenia. Idealne zestawienie materiałów w odpowiedniej kolorystyce oraz nowoczesnemu oświetlenie wprowadza niepowtarzalny wygląd do Waszego pomieszczenia. Różnorodność stosowanych przez nas materiałów pozwala na idealne dopasowanie szafy lub garderoby do danego miejsca. Zastosowanie przy tym nowoczesnego szkła LACOBEL pozwala jednocześnie na optyczne powiększenie oraz rozjaśnienie wnętrza.

 
Dzięki wieloletniej współpracy z topowymi producentami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom hurtowe ceny sprzętu RTV i AGD.