• LinkedIn

Materiały & Akcesoria

top 1 Materiały & Akcesoria

Wykorzystując nasze doświadczenie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania dostosowane do ich wymagań i oczekiwań. Obecnie prowadzimy współpracę z topowymi producentami mebli i akcesoriów kuchennych w Europie takich jak EGGER czy Black Red White

Organizery do szuflad

Oferujemy wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do zastosowania we wnętrzu szuflad. Dzięki dużej liczbie pojemników oraz podziałom poprzecznym i podłużnym, system pozwala na odpowiednie każdego elementu wyposażenia kuchni i zapewnia porządek w szufladach.

Systemy szuflad

System szuflad TANDEMBOX INTIVO oferuje nowe, szerokie możliwości projektowania i różnicowania. W kombinacji z BOXCAP, nakładką w materiale boku, TANDEMBOX intivo zyskuje jednolity, ponadczasowy wygląd. Elementy nasuwane z różnych materiałów, które są przytrzymywane przez elementy mocujące BOXCOVER, stanowią kreatywne akcenty TANDEMBOX intivo.

Systemy zawiasów

Systemy stosowane dla naszych klientów wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, które pozwalają w bardzo wygodny sposób korzystać z kuchni. Zawiasy umożliwiają otwarcie drzwi nawet na 110 stopni, co ułatwia dostęp do zawartości szafki i posiada wbudowany system cichego zamykania co zwiększa komfort użytkowania.

Wygodne i praktyczne rozwiązania

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów dlatego dzięki naszym doradcom bogato wyposażysz swoją kuchnie tak, aby stała się w pełni funkcjonalna i wykorzystywana przez Ciebie.

Oświetlenie

Oświetlenie ledowe strefy roboczej na blacie, gwarantujące ergonomię pracy, może mieścić się w dolnym wieńcu szafki wiszącej lub nawet w środku szuflady.

Fronty Akrylowe

Oferujemy najwyższej jakości fronty pokryte akrylem w dowolnej formatce o grubości 19mm.
Akryl jest tym materiałem, który obrobiony w odpowiedni sposób pozwala uzyskać powierzchnię gładką jak lustro oraz wysoki połysk o wartości powyżej 85 gloss (GU).

Sprzęt kuchenny

Wybierając kuchnie dostaną Państwo w pakiecie także wybór optymalnego sprzętu AGD, który spełnia wszystkie warunki wizualnie z koncepcją kuchni.